Ноутбуки Моноблоки Контакти Заявка на ремонт
Львів, вул.Волошина 2а
+38 (096) 60 985 60

Пишіть нам в соцмережах або на пошту support@lvivservice.com.ua

larisa-menshik
Лариса, 31 рік, HR-менеджер

Навіть не могла подумати, що ноутбук, звалився з шафи, взагалі можна полагодити. Та ще й ігровий MSI. Але все зробили — обійшлося в 2 рази дешевше, ніж купувати новий такий же. На запчастини дали документи. Сервісом задоволена і можу рекомендувати для прихильників бренду MSI.

vadim-dranikov
Вадим Дранников, 29 років, підприємець

Ремонтував у них моноблок MSI PRO 24. Кур'єр протягом пари годин після дзвінка в компанію приїхав оформляти заявку, ближче до вечора пов'язали майстра і повідомили про несправності схеми живлення. На ремонт дав свою згоду і через день мені повернули робоче пристрій. Поки все добре, тестую пристрій, проблем не спостерігаю. Сподіваюся, проблем не виникне. Дякуємо.

serg-kotenov
Сергій, 19 років, студент

Під час гри пролив на клавіатуру пиво. думав все — каюк ноуту. Подзвонив сюди і поспілкувався з майстром. Він швидко пояснив, що потрібно зробити, щоб зовсім не вбити ноут. Потім привіз до них — за тиждень відновили. Зараз літає як новенький. вдячний!

angelina-serg
Алевтина, 32 роки, бухгалтер

Синові потрібно було відремонтувати стаціонарний MSI. Замовляли кур'єра до нас. Приїхав акуратно одягнений хлопець, показав паспорт і довіреність, видав акт матеріальної відповідальності. Далі мені по смс приходили статуси про ремонт комп'ютера. Через тиждень той же кур'єр привіз синові відремонтований комп'ютер, навіть файли все відновили. добре спрацювали!